Budowa domu pod klucz. Dom pod klucz.

Budowa domu to wielkie marzenie wielu osób, ale także długa i kosztowna inwestycja. Zwłaszcza budowanie własnego domu tak zwaną metodą gospodarczą, choć tańsze, to może rozciągnąć proces budowy na lata. Alternatywą jest budowanie domów „pod klucz”-i choć ta opcja jest droższa, to jest także niepozbawiona wielu zalet.
Budowa domu pod klucz choć jest terminem nie usankcjonowanym prawnie i różnie interpretowanym przez rozmaite firmy budowlany na ogół oznacza oddanie budynku przez wykonawcę w stanie, w którym możliwe jest zamieszkanie w owym budynku. Przed rozpoczęciem współpracy z firmą, której chcielibyśmy zlecić budowę naszego domu warto dowiedzieć się co konkretnie zawarte jest w ofercie i wyjaśnić ewentualne nieścisłości.

 

Budowa domu pod klucz na ogół oznacza stan budynku, w którym wykonano prace takie jak położenie podłóg, okładzin, glazury, zamontowanie stolarki drzwiowej wewnętrznej i inne konieczne do wykonania przed wprowadzeniem się do domu prace. Aby wiedzieć dokładnie jakie prace przed oddaniem budynku do użytku wykona firma, której powierzymy budowę domu warto dokładnie zapoznać się z ofertą i pytać wykonawcy co konkretnie owa oferta zawiera.

 

Author: deweloper-orida.pl

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *