Przyciągnąć szczęście do gier liczbowych.

Gdy tylko pojawia się wieść o dużej kumulacji, wszyscy lotto zapaleńcy od razu dostają rumieńców. Przybywa też tych, którzy grają sporadycznie. W końcu każdy chce uszczknąć coś dla siebie z cudownych obietnic o bogactwie. W takich emocjonujących momentach, gdzie można stracić trzeźwe myślenie wkraczają obliczenia ciężko stąpających po ziemi wybitnych matematyków.
Obstawienie wszystkich kombinacji mija się z celem, gdyż koszty wniesione w zakup zakładów znacznie przekroczą wysokość wygranej.

 

Już bardziej efektywnym sposobem jest praca w gupie na portalach, gdzie wykupuje się udziały w zakładach. Wielu jest również ciekawych jakie są w lotto najczęstsze numery. Otóż wyliczono, że w ciągu ostatniego dziesięciolecia najczęściej losowane liczby to: 13, 42, 32, 6, 18, 4, 19, 45, 17, 24. Czy ten fakt o czymś świadczy? Matematycy zgodnym głosem twierdzą, że zupełnie o niczym.
Jak wiadomo matematyka swoje, a życie swoje, ale kogo nie wyprowadzi z równowagi fakt, że pewien mężczyzna z Olkusza trafił szóstkę dwa razy w ciągu 2 tygodni?! Czy to możliwe jest by mieć aż takie szczęście? Przecież musi być jakiś sposób na obliczenie szczęśliwych liczb!

 

Author: deweloper-orida.pl

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *